Het totale team van musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop

Bestuur

Voorzitter Nanda Bruens – Wahle
Adres: P. Zomerlust 119, 2435NG Zevenhoven
E-mail: voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0653512484

Penningmeester Peter Hoogeveen
Adres: De halve roe 4, 2421 HA Nieuwkoop
E-mail: penningmeester@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0172-574249

Secretaris en Ledenadministratie Mirjam Groen In ‘t Wout
Adres: Nieuwstraat 14b, 3474JM Zegveld
E-mail: secretariaat@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0618557146

bestuur EigenWijs

Van links naar rechts:
Arjan, Nanda, Peter, Mirjam en Esther


Tijdelijke adviseurs van het bestuur:

Erelid Arjan van Gaalen (arjan@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Erelid Esther de Way (esther@musicalgroep-eigenwijs.nl

Maar EigenWijs bestaat uit meer vrijwilligers dan enkel het bestuur

Professionele begeleiding

Zangcoach en regie Anouk de Pater (docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Dansdocent Yvette van Overbeeke (docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Theaterdocent Moniek Valster (docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Vertrouwenspersoon

Monica Bocxe
De Schepegaten 48
2421 TK Nieuwkoop
Mobiel (prive): 06-42708680
E-mail: vertrouwenspersoon@musicalgroep-eigenwijs.nl

Voorzitters Commissies

Voorzitter Decor Joyce en Nancy (decor@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Communicatie Charlotte (communicatie@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Activiteiten Miranda (activiteiten@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Sponsoring Jos (tijdelijk)

Ledenpanel

Vice-voorzitter Ledenpanel Dirk (vice-voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Isis, EigenWijs 4, Nikay en Guusje EigenWijs3 (ledenpanel@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Handige Harries & Crea Bea’s

Daarnaast zijn veel leden die vrijwillig en heel actief meehelpen binnen en buiten de commissies. En natuurlijk hebben we onze ambitieuze leden.