Het totale team van musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop

Bestuur

Voorzitter Jessika Zevenhoven
E-mail: voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0643427780

Penningmeester Sanne Thomas
E-mail: penningmeester@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0615421671

Secretaris en Ledenadministratie Mirjam Groen In ‘t Wout
E-mail: secretariaat@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0618557146

Algemeen bestuurslid 
Miranda Baars en Mascha van Gent
E-mail: bestuur@musicalgroep-eigenwijs.nl

Maar EigenWijs bestaat uit meer vrijwilligers dan enkel het bestuur

Professionele begeleiding

Zangcoach Anouk de Pater docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl
Dansdocent Yvette van Overbeeke docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl
Theaterdocent Moniek Valster docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl

 

Vertrouwenspersoon

Monica Bocxe
De Schepegaten 48
2421 TK Nieuwkoop
Mobiel (prive): 06-42708680
E-mail: vertrouwenspersoon@musicalgroep-eigenwijs.nl

Voorzitters Commissies

Voorzitter Decor Joyce en Nancy (decor@musicalgroep–eigenwijs.nl)
Voorzitter Communicatie Vacature (communicatie@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Activiteiten Moniek (activiteiten@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Sponsoring Vacature (sponsoring@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Ledenpanel

Vice-voorzitter Ledenpanel Vacature (vice-voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl)
EigenWijs 4, Nikay en Guusje (ledenpanel@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Handige Harries & Crea Bea’s

Daarnaast zijn veel leden die vrijwillig en heel actief meehelpen binnen en buiten de commissies. En natuurlijk hebben we onze ambitieuze leden.