Het totale team van musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop

Bestuur

Voorzitter Jessika Zevenhoven
E-mail: voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl
Tel.: 0643427780

Penningmeester Annemieke van Tricht
E-mail: penningmeester@musicalgroep-eigenwijs.nl

Secretaris en Ledenadministratie Marleen Baas
E-mail: secretariaat@musicalgroep-eigenwijs.nl

Algemeen bestuurslid 
Mascha van Gent
Christa Lagemaat
Lotte Matzinger
Maaike van Rijn
E-mail: bestuur@musicalgroep-eigenwijs.nl

Maar EigenWijs bestaat uit meer vrijwilligers dan enkel het bestuur

Professionele begeleiding

Zangcoach Armida van Daalen de Jel docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl
Dansdocent Samira docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl
Theaterdocent Moniek Valster docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl

Vertrouwenspersoon

Mirjam Groen in ’t Wout
Mobiel (prive): 06 18557146
E-mail: vertrouwenspersoon@musicalgroep-eigenwijs.nl

Ledenpanel

Vice-voorzitter Ledenpanel Vacature (vice-voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl)
EigenWijs 4, Nikay en Guusje (ledenpanel@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Handige Harries & Crea Bea’s

Daarnaast zijn veel leden die vrijwillig en heel actief meehelpen binnen en buiten de commissies. En natuurlijk hebben we onze ambitieuze leden.