Contactgegevens musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop

Musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop
Nieuwstraat 14b
3474JM Zegveld

Let op: De lessen worden gegeven in
Theater Kaleidoskoop
De Verbinding 2
2421 EX Nieuwkoop

Heb je een vraag over de musicallessen van EigenWijs in Nieuwkoop?

Wat leuk dat je meer wil weten over musicalgroep EigenWijs Nieuwkoop. We vertellen je graag meer.
Stuur een mailtje, bel met één van de bestuursleden, of vul het contactformulier in.

Contactgegevens team van musicalgroep EigenWijs

Bestuur

Voorzitter: Nanda (voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Secretariaat: Mirjam (secretariaat@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Penningmeester: Peter (penningmeester@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Professionele begeleiding

Anouk de Pater (docenten@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Commissies

Voorzitter Communicatie: Erik (communicatie@musicalgroep-eigenwijs.nl)
-> Nieuwsbrief: Moniek (adminnieuwsbrief@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Activiteiten: Miranda (activiteiten@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Decor: Joyce en Nancy (decor@musicalgroep-eigenwijs.nl)
Voorzitter Sponsoring: a.i. Jos via  (voorzitter@musicalgroep-eigenwijs.nl)

Contact formulier

Vul onderstaande velden in, dan nemen wij contact met je op. Deze persoonlijke informatie wordt opgeslagen zolang het nog is om een volledig antwoord te geven op jouw reactie, opmerking of vraag. Bekijk hiervoor het privacy beleid.

Vul hieronder de cijfer/letter combinatie in.
captcha